Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
Usługa optymalizacji łańcucha dostaw

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją towarów na szeroką skalę, to z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa optymalizacji łańcucha dostaw. Firma Berudium zorganizuje szereg działań logistycznych, które pozwolą Ci zaoszczędzić dwie kluczowe w transporcie towarów rzeczy - czas i pieniądze.

ISO TS 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuv-sud.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasze dane:
Wspólna 35/5,
00-519 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Obligacje roczne

O 2011 roku współpracujemy z inwestorami i przedsiębiorcami - wyszukujemy, sprawdzamy i przedstawiamy produkty inwestycyjne. Zachęcamy do inwestycji w obligacje roczne, półroczne, kwartalne czy miesięczne. Nasze działania objęte są różnymi zabezpieczeniami, takimi jak hipoteka, poręczenia majątkowe lub zastaw na majątku firmy.

Kalkuluje.pl
Nasze dane:
Obywatelska 106B, lok. 13,
94-104 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 (66) 570 77 33
http://kalkuluje.pl
kredyty konsumpcyjne

W naszej firmie zajmujemy się pośrednictwem finansowym w zakresie udzielaniem pożyczek i sprzedażą ubezpieczeń, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasi pracownicy doradzają przy wyborze oferty i wypełniają dokumenty. Oferujemy również kredyty konsumpcyjne, firmowe, inwestycyjne, obrotowe i samochodowe.

Your Finance Maria Krajewska
Nasze dane:
Kadetów 59 lok.2,
03-987 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (51) 268 70 78
http://your-finance.pl
Likwidacja spółek

Prowadzona przez nas działalność obejmuje różnorodne usługi, w których skład wchodzi m.in. zakładanie i likwidacja spółek. Dbamy o prawidłowe przygotowanie i przeprowadzenie procesu zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dodatkowo, świadczymy wsparcie z zakresu usług biura rachunkowego.

Dostępne Spółki
Nasze dane:
ul. Złota 7 lok. 2,
00-019 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 226 00 00
http://dostepnespolki.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Ubezpieczenie GAP

Uszkodzony w wypadku pojazd traci na wartości - zmarnowanych w ten sposób pieniędzy nie pozwoli Ci odzyskać AC. Ubezpieczenie GAP to w istocie sposób zabezpieczenia się przed utratą finansową, którą ponosi każdy, czyj pojazd został uszkodzony bądź ukradziony. Oprócz tego, świadczenie to gwarantuje finansowe bezpieczeństwo przez aż 5 lat!

Aseko Ubezpieczenia Wiesława Formańska-Świerczek
Nasze dane:
Roosevelta 58,
62-200 Gniezno,
wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 425 25 58
http://asekoubezpieczenia.pl
Pożyczki pod zastaw Kraków

Przedmiotem naszej oferty są pożyczki pod zastaw. Kraków - to właśnie tutaj zlokalizowana jest nasza placówka starająca się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę na najwyższym poziomie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najbardziej atrakcyjną ofertę, dbając o jasno i wyraźnie sprecyzowane warunki.

Danuta Król-Pachacz F.H.U. Lombard - Telsonik
Nasze dane:
Kalwaryjska 75,
30-504 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 (50) 174 50 53
http://www.lombardkrakow.com
Przygotowywanie umów cywilnoprawnych

W ramach naszej oferty znajdziecie prace wykonywane przez naszych doświadczonych księgowych. Znajdziecie u nas szeroki zakres zadań, jakie świadczy dla Was nasz biuro rachunkowe. Dzięki nam możliwe jest również sporządzenia potrzebnych firmom zestawień podatkowych. Znajdziecie naszą siedzibę w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe Adler
Nasze dane:
Marcelińska 86,
60-324 Poznań,
Wielkopolskie
Telefon: +48 (53) 332 17 41
http://www.biuroadler.pl
2012 www.l2world.pl ©.