Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman Sierakowski i Partnerzy
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Biała lista podatników

Przejrzystość i uczciwość w biznesie jest bardzo ważna. Sprawę z tego zdaje sobie Ministerstwo Finansów. Biała lista podatników to narzędzie stworzone właśnie przez tę instytucję, w celu szybkiej i skutecznej weryfikacji kontrahentów, którzy odprowadzają składki VAT. Zakłada ona również sprawdzenie numeru rachunku bankowego, na który należy przesłać fakturę za wykonane usługi

Zafirmowani.pl
Nasze dane:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 417 22 00
http://www.zafirmowani.pl
Usługi księgowe Poznań cennik

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres naszej oferty, w ramach której wykonywane są dla naszych klientów profesjonalne usługi księgowe. Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasze biuro. Dzięki naszym doświadczonych księgowym możliwe jest uzyskiwanie wsparcia dla prowadzenia ksiąg handlowych etc. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

KBR - Filipiak
Nasze dane:
Raszkowska 11,
60-162 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (50) 107 50 24
http://www.kbr-filipiak.pl
kantor Szczecin

Posiadamy aż 12 par walut, a swoją ofertę ciągle poszerzamy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zatrudnianiu specjalistów w dziedzinie finansów, a także najlepszych informatyków, uruchomiliśmy również internetową platformę. Poza nią, kantor Dukato funkcjonuje w stacjonarnej placówce w Szczecinie. Zapraszamy!

Kantory Wymiany Walut Dukato
Nasze dane:
Jagiellońska 1A,
70-435 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 (91) 434 14 44
http://dukato.szczecin.pl
ubezpieczenia transportowe

Jeżeli chcesz mieć pewność, że w razie jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia na drodze będziesz mieć zwrócone koszty naprawy lub też otrzymasz pieniądze za poniesione szkody, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszej firmy. Oferujemy dobre ubezpieczenia transportowe OCP dla najróżniejszych klientów.

Anmar Ubezpieczenia
Nasze dane:
ul. Słowackiego 97,
26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 730 17 34
http://anmar-ubezpieczenia.pl
kadry Piaseczno

Jeżeli interesuje Państwa oferta handlowa związana z usprawnieniem kadr w firmie, zachęcamy do sprawdzenia naszych rozwiązań. Kadry Piaseczno i ich obsługa z naszymi programami i systemami z pewnością przyniosą korzyści całej firmie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem podanym w linku, na której prezentujemy nasze usługi.

Tax Box Biuro Rachunkowe
Nasze dane:
Puławska 38,
05-500 Piaseczno,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 056 79 05
http://taxbox.com.pl
Usługa wirtualnego asystenta

Dziś, kiedy wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej ulegają cyfryzacji, elastyczność zyskuje na znaczeniu. Nowoczesna firma może wiele zyskać implementując rozwiązanie, jakim jest usługa wirtualnego asystenta. Jeśli chcesz uwolnić się od obowiązków związanych z umawianiem spotkań, obsługą kalendarza czy dokumentacji - zgłoś się do nas!

Cyfrowe Biuro Michał Mróz
Nasze dane:
Stanisława Kierbedzia 8/47,
00-728 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 750 93 50
http://cyfrowe-biuro.pl
usługi rachunkowe Łódź

Oferujemy Państwu usługi księgowe. Łódź jest miejscem lokalizacji naszego biura rachunkowego, gdzie możecie Państwo z nami się spotkać i ustalić szczegóły współpracy. Nasze porady cieszą się ogromną aprobatą klientów, o czym świadczą liczne pozytywne referencje, z którymi można zapoznać się na naszej stronie.

DGC Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
Nasze dane:
Brukowa 8,
91-341 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 (73) 158 01 84
http://biurodgc.pl
Rozliczenie osób prywatnych Sucha Beskidzka

Firma E-Tax Optimal zaprasza do biura rachunkowego w Suchej Beskidzkiej. Prowadzimy różnego rodzaju księgi, wykonujemy rozliczenia PIT, pomożemy w działalności gospodarczej. Nasi pracownicy zawsze służą profesjonalną pomocą. Odwiedź stronę e-taxoptimal.pl i poznaj szczegóły oferty. Zapraszamy do kontaktu.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik
Nasze dane:
Stryszawa 712a,
34-205 Stryszawa,
małopolskie
Telefon: +48 (88) 387 51 67
http://e-taxoptimal.pl
Sprawy rozwodowe

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów prywatnych. Pomagamy w rozwiązywaniu takich kwestii jak sprawy rozwodowe, majątkowe i spadkowe, poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się, poszukiwanie majątku dłużnika, testy DNA, nielegalne wykorzystywanie znaków towarowych czy nazw handlowych, a także kradzieże i oszustwa w firmach. Nasze usługi świadczymy przy zachowaniu absolutnej poufności i dyskrecji w relacjach z klientem.

Spectus
Nasze dane:
Źródlana 5,
28-100 Busko-Zdrój,
świętokrzyskie
Telefon: +48 (50) 733 35 83
http://www.spectusdetektyw.pl
Papier termiczny

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się między innymi papier termiczny. Produkt ten wykorzystywany jest przede wszystkim w drukarkach fiskalnych. Jego właściwości sprawiają, że naniesiona czcionka jest wytrzymała i odporna na wysokie temperatury, w których pracują urządzenia fiskalne.

SAK COMPUTER SYSTEMS PAWEŁ SAK
Nasze dane:
Stanisława Szymańskiego 1a,
87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (57) 992 28 82
http://kasytaniej.pl
Tłumacz angielskiego Warszawa

Naszą specjalizacją są przekłady pism formalnych, głównie dokumentów, certyfikatów i świadectw. Jako tłumacz angielskiego, w swojej warszawskiej firmie, oferuję usługi związane z przekładem tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie.Są to przede wszystkim przekłady finansowe, specjalistyczne i umowy spółek lub pracownicze.

Tłumacz języka angielskiego Konrad Pawłowski
Nasze dane:
Tadżycka 17D,
04-783 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 180 16 40
http://kptlumaczenia.pl
kantor Bydgoszcz

Wybierasz się na zagraniczne wakacje i chcesz wymienić swoje pieniądze? W takim razie polecamy nasz kantor, który zlokalizowany jest na terenie Bydgoszczy. Zapewniamy szybką i sprawna obsługę, a istniejemy już od 1994 roku. Możesz tutaj liczyć na bezpieczne transakcje i uczciwość pracowników, których wyróżnia profesjonalizm.

Kantor Wings sp. j.
Nasze dane:
Ul. Gdańska 16,
85-004 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (60) 166 56 21
http://kantor-bydgoszcz.pl
2012 www.l2world.pl ©.