Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman Sierakowski Frosztęga Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska
Nasze dane:
Aleje Jerozolimskie 81,
02-001 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Biała lista podatników

Przejrzystość i uczciwość w biznesie jest bardzo ważna. Sprawę z tego zdaje sobie Ministerstwo Finansów. Biała lista podatników to narzędzie stworzone właśnie przez tę instytucję, w celu szybkiej i skutecznej weryfikacji kontrahentów, którzy odprowadzają składki VAT. Zakłada ona również sprawdzenie numeru rachunku bankowego, na który należy przesłać fakturę za wykonane usługi

Zafirmowani.pl
Nasze dane:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 417 22 00
http://www.zafirmowani.pl
kantor Szczecin

Posiadamy aż 12 par walut, a swoją ofertę ciągle poszerzamy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zatrudnianiu specjalistów w dziedzinie finansów, a także najlepszych informatyków, uruchomiliśmy również internetową platformę. Poza nią, kantor Dukato funkcjonuje w stacjonarnej placówce w Szczecinie. Zapraszamy!

Kantory Wymiany Walut Dukato
Nasze dane:
Jagiellońska 1A,
70-435 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 (91) 434 14 44
http://dukato.szczecin.pl
ubezpieczenia transportowe

Jeżeli chcesz mieć pewność, że w razie jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia na drodze będziesz mieć zwrócone koszty naprawy lub też otrzymasz pieniądze za poniesione szkody, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszej firmy. Oferujemy dobre ubezpieczenia transportowe OCP dla najróżniejszych klientów.

Anmar Ubezpieczenia
Nasze dane:
ul. Słowackiego 97,
26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 730 17 34
http://anmar-ubezpieczenia.pl
kadry Piaseczno

Jeżeli interesuje Państwa oferta handlowa związana z usprawnieniem kadr w firmie, zachęcamy do sprawdzenia naszych rozwiązań. Kadry Piaseczno i ich obsługa z naszymi programami i systemami z pewnością przyniosą korzyści całej firmie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem podanym w linku, na której prezentujemy nasze usługi.

Tax Box Biuro Rachunkowe
Nasze dane:
Puławska 38,
05-500 Piaseczno,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 056 79 05
http://taxbox.com.pl
Usługa wirtualnego asystenta

Dziś, kiedy wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej ulegają cyfryzacji, elastyczność zyskuje na znaczeniu. Nowoczesna firma może wiele zyskać implementując rozwiązanie, jakim jest usługa wirtualnego asystenta. Jeśli chcesz uwolnić się od obowiązków związanych z umawianiem spotkań, obsługą kalendarza czy dokumentacji - zgłoś się do nas!

Cyfrowe Biuro Michał Mróz
Nasze dane:
Stanisława Kierbedzia 8/47,
00-728 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 750 93 50
http://cyfrowe-biuro.pl
Papier termiczny

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się między innymi papier termiczny. Produkt ten wykorzystywany jest przede wszystkim w drukarkach fiskalnych. Jego właściwości sprawiają, że naniesiona czcionka jest wytrzymała i odporna na wysokie temperatury, w których pracują urządzenia fiskalne.

SAK COMPUTER SYSTEMS PAWEŁ SAK
Nasze dane:
Stanisława Szymańskiego 1a,
87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (57) 992 28 82
http://kasytaniej.pl
kantor Bydgoszcz

Wybierasz się na zagraniczne wakacje i chcesz wymienić swoje pieniądze? W takim razie polecamy nasz kantor, który zlokalizowany jest na terenie Bydgoszczy. Zapewniamy szybką i sprawna obsługę, a istniejemy już od 1994 roku. Możesz tutaj liczyć na bezpieczne transakcje i uczciwość pracowników, których wyróżnia profesjonalizm.

Kantor Wings sp. j.
Nasze dane:
Ul. Gdańska 16,
85-004 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (60) 166 56 21
http://kantor-bydgoszcz.pl
Kredyt dla firm na zakup nieruchomości

Rozważasz rozwój swojej firmy? Z nami potrzebne środki są na wyciągnięcie ręki! Kredyt dla firm na zakup nieruchomości to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci sprostać ambicjom biznesowym bez obawy o stabilność finansową. Wspieramy przedsiębiorców w najważniejszych decyzjach, oferując profesjonalne doradztwo i atrakcyjne warunki. Skontaktuj się z naszym doradcą już dziś i dowiedz się, jak łatwo i szybko możesz zdobyć kapitał na realizację swoich planów.

Katarzyna Tykwińska Specjalistka finansowa
Nasze dane:
Królowej Jadwigi 18/120,
85-035 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (66) 796 52 32
http://www.specjalistkafinansowa.pl
Biuro księgowe Słupsk

Nasze biuro rachunkowe w Słupsku oferuje kompleksowe usługi obejmujące przede wszystkim pełną księgowość dla firm, spółek i organizacji pozarządowych. Nasi specjaliści zajmą się rejestracją podmiotu w KRS, a także prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz obsługą działu kadr i płac, w tym prowadzeniem dokumentacji pracowniczej. Zapraszamy do All-Tax!

Kancelaria Księgowa ALL-TAX sp. z o.o.
Nasze dane:
Marii Zaborowskiej 16/1,
76-200 Słupsk,
pomorskie
Telefon: +48 (57) 443 89 92
http://alltax.slupsk.pl
Pomoc w założeniu firmy

Jeśli masz unikalny pomysł na biznes, a nie wiesz od czego zacząć, jesteśmy tu by Ci doradzić. Oferujemy profesjonalną, darmową pomoc w założeniu firmy. Współpracę rozpoczniemy od określenia dwóch ważnych rzeczy: rodzaju działalności gospodarczej i typu opodatkowania. Następnie możesz dalej działać z nami w zakresie prowadzenia Twojego interesu.

Audyt Safety Sp. z o.o.
Nasze dane:
Zacisze 5E/05,
65-775 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 (66) 868 89 28
http://audytsafety.pl
2012 www.l2world.pl ©.