Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
ISO TS 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuv-sud.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Likwidacja spółek

Prowadzona przez nas działalność obejmuje różnorodne usługi, w których skład wchodzi m.in. zakładanie i likwidacja spółek. Dbamy o prawidłowe przygotowanie i przeprowadzenie procesu zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dodatkowo, świadczymy wsparcie z zakresu usług biura rachunkowego.

Dostępne Spółki
Nasze dane:
ul. Złota 7 lok. 2,
00-019 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 226 00 00
http://dostepnespolki.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Ubezpieczenie GAP

Uszkodzony w wypadku pojazd traci na wartości - zmarnowanych w ten sposób pieniędzy nie pozwoli Ci odzyskać AC. Ubezpieczenie GAP to w istocie sposób zabezpieczenia się przed utratą finansową, którą ponosi każdy, czyj pojazd został uszkodzony bądź ukradziony. Oprócz tego, świadczenie to gwarantuje finansowe bezpieczeństwo przez aż 5 lat!

Aseko Ubezpieczenia Wiesława Formańska-Świerczek
Nasze dane:
Roosevelta 58,
62-200 Gniezno,
wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 425 25 58
http://asekoubezpieczenia.pl
Przygotowywanie umów cywilnoprawnych

W ramach naszej oferty znajdziecie prace wykonywane przez naszych doświadczonych księgowych. Znajdziecie u nas szeroki zakres zadań, jakie świadczy dla Was nasz biuro rachunkowe. Dzięki nam możliwe jest również sporządzenia potrzebnych firmom zestawień podatkowych. Znajdziecie naszą siedzibę w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe Adler
Nasze dane:
Marcelińska 86,
60-324 Poznań,
Wielkopolskie
Telefon: +48 (53) 332 17 41
http://www.biuroadler.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Profesjonalne tłumaczenia

W tak szczegółowych kwestiach jak przekład umowy czy dokumentu osobistego na obcy język warto zdać się na ekspertów. Oferowane przez nasze biuro profesjonalne tłumaczenia obejmują zarówno bezpośrednie translacje ustne jak i pisemne. Działamy w obrębie wielu specjalistycznych branż, między innymi IT, energetyki, prawa i bankowości.

BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J
Nasze dane:
Bronikowskiego 3/1,
02-796 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 648 55 77
http://www.bireta.pl
fundusze inwestycyjne zamknięte

Specjalnością spółki Baltic Capital jest doradztwo obejmujące fundusze inwestycyjne zamknięte oraz ich wykorzystanie. Pragniemy zaprosić Państwa do wykorzystania naszej wiedzy oraz zapoznania się z zawartością serwisu internetowego spółki, gdzie znajduje się m. in. opis funduszy oraz aktualne notowania.

Baltic Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych
Nasze dane:
Bagno 2/244,
00-112 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 115 20 48
http://www.baltictfi.pl
TMS falcon

Prowadzisz własną firmę logistyczną? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że system zarządzania transportem TMS falcon to rozwiązanie, w które powinieneś zainwestować. Dzięki funkcji cenników będziesz miał dostęp do oferty wszystkich przewoźników. Będziesz mógł wybrać najtańszego z nich lub negocjować ceny.

Optidata Sp. z o.o.
Nasze dane:
Wadowicka 8a,
30-415 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 (12) 299 60 00
http://www.optidata.pl
Obsługa księgowa Poznań

Coraz większa liczba przedsiębiorców wiele zadań zleca na zasadzie outsorcingu. Do takich zadań należy między innymi obsługa księgowa. Nasza kancelaria biegłych rewidentów, która znajduje się w Poznaniu, dokłada wszelkich starań, aby w rzetelny sposób przeprowadzić badanie sprawozdania finansowego lub jak najlepiej doradzić w kwestiach podatkowych.

Sobczak KBR
Nasze dane:
Strzeszyńska 35/37,
60-479 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 843 76 62
http://www.sobczak-kbr.pl
2012 www.l2world.pl ©.