Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
ISO TS 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuv-sud.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Przygotowywanie umów cywilnoprawnych

W ramach naszej oferty znajdziecie prace wykonywane przez naszych doświadczonych księgowych. Znajdziecie u nas szeroki zakres zadań, jakie świadczy dla Was nasz biuro rachunkowe. Dzięki nam możliwe jest również sporządzenia potrzebnych firmom zestawień podatkowych. Znajdziecie naszą siedzibę w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe Adler
Nasze dane:
Marcelińska 86,
60-324 Poznań,
Wielkopolskie
Telefon: +48 (53) 332 17 41
http://www.biuroadler.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Audyty energetyczne Warszawa

Jeżeli planowane jest przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji budynku lub pojedynczych mieszkań, w celu przykładowo zainstalowania innego systemu grzewczego, należy najpierw przeprowadzić odpowiednie testy. Odpowiedzialne są za to audyty energetyczne, które sprawdzają wydajność cieplną całego obiektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze w Warszawie.

go BIG sp. z o.o.
Nasze dane:
Stefana Okrzei 18/36,
03-710 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 209 25 47
http://go-big.com.pl
ubezpieczenia online

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju polis. Nasze ubezpieczenia można uzyskać online, bez konieczności wychodzenia z domu. Oferujemy polisy dla uczniów, na życie, zdrowotne, NNW, a także podróżne. Wysokość składki dostosowana jest do oczekiwań i możliwości finansowych klientów.

SamoUbezpieczenie.pl
Nasze dane:
Chrobrego 22,
64-100 Leszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 212 70 88
http://samoubezpieczenie.pl
Usługi pakowania

Polecamy Państwu oferowane przez nas dla licznych przedsiębiorstw, zwłaszcza produkcyjnych, usługi pakowania, dzięki którym macie Państwo dostęp do najlepszych pod względem jakości, a także proponowanych cen rozwiązań, które zabezpieczą Państwa towary w hermetyczny sposób. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Bastek Coffee & Tea sp.j.
Nasze dane:
Karwie 47,
11-700 Karwie,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 (89) 741 43 35
http://copackingtea.com
Biuro rachunkowe

Potrzebujesz pomocy księgowego? Nie wiesz jak przygotować się do audytu? Chciałbyś poradzić się kogoś odnośnie regulacji prawnych związanych z finansami? Rozliczenia podatków są dla Ciebie zbyt skomplikowane? Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc z szerokiego zakresu usług księgowych, w tym kadr i płac, czy doradztwa podatkowego. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, ustalając formę i zakres współpracy, ale orientacyjny cennik dla naszych usług księgowych jest dostępny na stronie.

AGbiuro Adam Giedrojć
Nasze dane:
Wawrzyńca Gałaja 106,
16-400 Suwałki,
podlaskie
Telefon: +48 (73) 716 78 68
http://agbiuro.com.pl
Rozliczanie ryczałtu

Firma z Kalisza oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości. Tak jak inne biura rachunkowe, przedsiębiorstwo oferuje prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu czy działania z zakresu kadr i płac, takie jak sporządzenia umów o prace czy prowadzenie akt osobowych poszczególnych pracowników.

Biuro Rachunkowe AnnMar
Nasze dane:
Staszica 5,
62-800 Kalisz,
wielkopolskie
Telefon: +48 (69) 515 35 45
http://www.biuroannmar.com.pl
Biała lista podatników

Przejrzystość i uczciwość w biznesie jest bardzo ważna. Sprawę z tego zdaje sobie Ministerstwo Finansów. Biała lista podatników to narzędzie stworzone właśnie przez tę instytucję, w celu szybkiej i skutecznej weryfikacji kontrahentów, którzy odprowadzają składki VAT. Zakłada ona również sprawdzenie numeru rachunku bankowego, na który należy przesłać fakturę za wykonane usługi

Zafirmowani.pl
Nasze dane:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 417 22 00
http://www.zafirmowani.pl
2012 www.l2world.pl ©.