Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
IATF 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuvsud.com
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman Sierakowski i Partnerzy
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Usługi pakowania

Polecamy Państwu oferowane przez nas dla licznych przedsiębiorstw, zwłaszcza produkcyjnych, usługi pakowania, dzięki którym macie Państwo dostęp do najlepszych pod względem jakości, a także proponowanych cen rozwiązań, które zabezpieczą Państwa towary w hermetyczny sposób. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Bastek Coffee & Tea sp.j.
Nasze dane:
Karwie 47,
11-700 Karwie,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 (89) 741 43 35
http://copackingtea.com
Biała lista podatników

Przejrzystość i uczciwość w biznesie jest bardzo ważna. Sprawę z tego zdaje sobie Ministerstwo Finansów. Biała lista podatników to narzędzie stworzone właśnie przez tę instytucję, w celu szybkiej i skutecznej weryfikacji kontrahentów, którzy odprowadzają składki VAT. Zakłada ona również sprawdzenie numeru rachunku bankowego, na który należy przesłać fakturę za wykonane usługi

Zafirmowani.pl
Nasze dane:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 417 22 00
http://www.zafirmowani.pl
Odszkodowania komunikacyjne

Jeśli przydarzył się Państwu wypadek, a nie orientujecie się jaka kwota przysługuje Wam z tego tytułu, nasza firma oferuje swoje usługi. Odzyskiwanie odszkodowań to czasem skomplikowany proces, dlatego w naszym centrum będziemy pośredniczyć pomiędzy Wami a konkretnym ubezpieczycielem. W zakresie naszych działań figuruje zarówno pomoc klientom indywidualnym, jak i firmom i korporacjom, dzięki czemu Wasz status prawny nie ma tu żadnego znaczenia. Zapraszamy.

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych Sp. z o.o.
Nasze dane:
Brzozowa 12,
00-286 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (78) 100 07 81
http://funduszodszkodowan.pl
Usługi księgowe Poznań cennik

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres naszej oferty, w ramach której wykonywane są dla naszych klientów profesjonalne usługi księgowe. Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasze biuro. Dzięki naszym doświadczonych księgowym możliwe jest uzyskiwanie wsparcia dla prowadzenia ksiąg handlowych etc. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

KBR - Filipiak
Nasze dane:
Raszkowska 11,
60-162 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (50) 107 50 24
http://www.kbr-filipiak.pl
kantor Szczecin

Posiadamy aż 12 par walut, a swoją ofertę ciągle poszerzamy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zatrudnianiu specjalistów w dziedzinie finansów, a także najlepszych informatyków, uruchomiliśmy również internetową platformę. Poza nią, kantor Dukato funkcjonuje w stacjonarnej placówce w Szczecinie. Zapraszamy!

Kantory Wymiany Walut Dukato
Nasze dane:
Jagiellońska 1A,
70-435 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 (91) 434 14 44
http://dukato.szczecin.pl
ubezpieczenia transportowe

Jeżeli chcesz mieć pewność, że w razie jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia na drodze będziesz mieć zwrócone koszty naprawy lub też otrzymasz pieniądze za poniesione szkody, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszej firmy. Oferujemy dobre ubezpieczenia transportowe OCP dla najróżniejszych klientów.

Anmar Ubezpieczenia
Nasze dane:
ul. Słowackiego 97,
26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 730 17 34
http://anmar-ubezpieczenia.pl
Usługi rachunkowe Białołęka

Nie każda firma zatrudnia w swojej firmie osobę biegłą w przepisach księgowych. Zarówno firmom poszukującym bieżącej obsługi jak i klientom indywidualnym poleca się nasze biuro oferujące usługi rachunkowe z Białołęki. Profesjonalnie zajmiemy się sporządzaniem stosownej dokumentacji i sprawozdań oraz obsługą kadrowo-płacową.

2Business
Nasze dane:
Modlińska 199A,
03-122 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 733 00 03
http://www.2business.com.pl
kadry Piaseczno

Jeżeli interesuje Państwa oferta handlowa związana z usprawnieniem kadr w firmie, zachęcamy do sprawdzenia naszych rozwiązań. Kadry Piaseczno i ich obsługa z naszymi programami i systemami z pewnością przyniosą korzyści całej firmie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem podanym w linku, na której prezentujemy nasze usługi.

Tax Box Biuro Rachunkowe
Nasze dane:
Puławska 38,
05-500 Piaseczno,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 056 79 05
http://taxbox.com.pl
Usługa wirtualnego asystenta

Dziś, kiedy wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej ulegają cyfryzacji, elastyczność zyskuje na znaczeniu. Nowoczesna firma może wiele zyskać implementując rozwiązanie, jakim jest usługa wirtualnego asystenta. Jeśli chcesz uwolnić się od obowiązków związanych z umawianiem spotkań, obsługą kalendarza czy dokumentacji - zgłoś się do nas!

Cyfrowe Biuro Michał Mróz
Nasze dane:
Stanisława Kierbedzia 8/47,
00-728 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 750 93 50
http://cyfrowe-biuro.pl
Fundusze europejskie

Przedsiębiorstwo z Warszawy świadczy wsparcie, jeśli chodzi o znajdowanie odpowiednich możliwości finansowania różnych przedsięwzięć swoich Klientów. Fundusze europejskie pozwalają na uzyskanie dużych dotacji - należy tylko wiedzieć, do których projektów się zgłosić. W znalezieniu odpowiednich projektów pomaga firma.

GRUPA 4 Fundusze Europejskie Sp. z o.o.
Nasze dane:
Nad Strugą 3a/20,
87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (66) 403 91 22
http://grupa4.pl
Pomoc frankowiczom

Świadczymy wsparcie osobom, które mają kredyt hipoteczny w walucie obcej, szczególnie jeśli chodzi o pomoc frankowiczom. Często możliwe jest unieważnienie całej umowy bądź jej części, zwrot części pieniędzy lub też redukcja części kredytu. Te możliwości wynikają często z niedozwolonych zapisów w umowach.

Centrum Restrukturyzacji i Upadłości Sp. z o.o.
Nasze dane:
Grudziądzka 74-76,
87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (57) 007 55 50
http://rbbcenter.com
2012 www.l2world.pl ©.