Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
IATF 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuvsud.com
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman Sierakowski i Partnerzy
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Usługi pakowania

Polecamy Państwu oferowane przez nas dla licznych przedsiębiorstw, zwłaszcza produkcyjnych, usługi pakowania, dzięki którym macie Państwo dostęp do najlepszych pod względem jakości, a także proponowanych cen rozwiązań, które zabezpieczą Państwa towary w hermetyczny sposób. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Bastek Coffee & Tea sp.j.
Nasze dane:
Karwie 47,
11-700 Karwie,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 (89) 741 43 35
http://copackingtea.com
Biała lista podatników

Przejrzystość i uczciwość w biznesie jest bardzo ważna. Sprawę z tego zdaje sobie Ministerstwo Finansów. Biała lista podatników to narzędzie stworzone właśnie przez tę instytucję, w celu szybkiej i skutecznej weryfikacji kontrahentów, którzy odprowadzają składki VAT. Zakłada ona również sprawdzenie numeru rachunku bankowego, na który należy przesłać fakturę za wykonane usługi

Zafirmowani.pl
Nasze dane:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 417 22 00
http://www.zafirmowani.pl
Odszkodowania komunikacyjne

Jeśli przydarzył się Państwu wypadek, a nie orientujecie się jaka kwota przysługuje Wam z tego tytułu, nasza firma oferuje swoje usługi. Odzyskiwanie odszkodowań to czasem skomplikowany proces, dlatego w naszym centrum będziemy pośredniczyć pomiędzy Wami a konkretnym ubezpieczycielem. W zakresie naszych działań figuruje zarówno pomoc klientom indywidualnym, jak i firmom i korporacjom, dzięki czemu Wasz status prawny nie ma tu żadnego znaczenia. Zapraszamy.

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych Sp. z o.o.
Nasze dane:
Brzozowa 12,
00-286 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (78) 100 07 81
http://funduszodszkodowan.pl
Usługi księgowe Poznań cennik

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres naszej oferty, w ramach której wykonywane są dla naszych klientów profesjonalne usługi księgowe. Poznań jest miastem, gdzie znajdziecie nasze biuro. Dzięki naszym doświadczonych księgowym możliwe jest uzyskiwanie wsparcia dla prowadzenia ksiąg handlowych etc. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

KBR - Filipiak
Nasze dane:
Raszkowska 11,
60-162 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (50) 107 50 24
http://kbr-filipiak.pl
Pieczęć prewencyjna

Najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed nieuczciwymi Kontrahentami jest logistyka. Dlatego też proponujemy Państwu tzw. prewencyjną pieczęć, czyli specjalne oznaczenie na fakturach, które będzie dla Państwa klientów bardzo konkretnym komunikatem. Potwierdzi to gotowość przedsiębiorstwa do rzetelnego i zorganizowanego odzyskiwania należności. W ten sposób każda podpisana faktura i zobowiązanie będą zawierały również taką klauzulę informacyjną.

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.
Nasze dane:
Małopanewska 18 lok.6,
54-212 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 333 17 44
http://egw.org.pl
Biuro rachunkowe Warszawa

Nie każda firma zatrudnia w swojej firmie osobę biegłą w przepisach księgowych. Zarówno firmom poszukującym bieżącej obsługi jak i klientom indywidualnym poleca się nasze biuro rachunkowe z Warszawy. Profesjonalnie zajmiemy się sporządzaniem stosownej dokumentacji i sprawozdań oraz obsługą kadrowo-płacową.

2Business
Nasze dane:
Modlińska 199A,
03-122 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 733 00 03
http://www.2business.com.pl
kantor Szczecin

Posiadamy aż 12 par walut, a swoją ofertę ciągle poszerzamy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zatrudnianiu specjalistów w dziedzinie finansów, a także najlepszych informatyków, uruchomiliśmy również internetową platformę. Poza nią, kantor Dukato funkcjonuje w stacjonarnej placówce w Szczecinie. Zapraszamy!

Kantory Wymiany Walut Dukato
Nasze dane:
Jagiellońska 1A,
70-435 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 (91) 434 14 44
http://dukato.szczecin.pl
Usługi księgowe Bydgoszcz

Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne mogą skorzystać z wysokiej klasy usług księgowych naszego biura z Bydgoszczy. Działamy kompleksowo - pomagamy w zarządzaniu portfelem i ogólną ekonomią portfela lub przygotowanego budżetu, a także doradzamy w wielu różnych sprawach dotyczących na przykład kredytów i pożyczek.

InfoPower.eu Sp. z o.o.
Nasze dane:
Kozietulskiego 4a,
85-657 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (52) 341 29 39
http://www.infopower.bydgoszcz.pl
2012 www.l2world.pl ©.