Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

finanse

http://grantthornton.pl/szkolenia

Najlepsze szkolenia biznesowe prowadzi Grant Thornton! Jeśli jesteś ambitną osobą, która chce codziennie dowiadywać się nowych informacji na temat finansów, księgowości, audytów, czy podatków - zgłoś się do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy korzystną i atrakcyjną ofertę szkoleniową - przekonaj się sam.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasze dane:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E,
61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
ISO TS 16949

Potwierdź zgodność standardów i zaprezentuj swoją firmę w nowym świetle. ISO TS 16949 to certyfikat dedykowany branży motoryzacyjnej, który na potrzeby rynku został zaktualizowany. Pozwala na właściwe zarządzanie systemem jakości, a także ciągłe doskonalenie profilu działalności rozwijającego się przedsiębiorstwa.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podwale 17,
00-252 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 696 43 96
http://www.tuv-sud.pl
Ogłoszenie upadłości

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad ogłoszeniem upadłości firmy, ale nie są przekonani, czy takie działanie będzie najkorzystniejsze - warto skontaktować się z prawnikiem. Obsługa świadczona przez naszą kancelarię pozwoli nie tylko zyskać odpowiedź na przedstawione pytania, ale przede wszystkim wdrożyć konkretne procedury.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasze dane:
Wspólna 70,
00-687 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Małe biura Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie pomieszczeń biznesowych dla przedsiębiorców. Oferujemy małe biura na terenie Warszawy, które znajdują się w okolicy stacji metra Imielin. W najbliższej okolicy strefy biznesowej są także restauracje, sklepy spożywcze oraz apteka. W ramach naszej oferty dostępna jest pełna obsługa recepcyjna gości oraz korespondencji.

Strefa Biura
Nasze dane:
Indiry Gandhi 17b,
02-776 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (53) 780 63 08
http://strefabiura.com.pl
Przygotowywanie umów cywilnoprawnych

W ramach naszej oferty znajdziecie prace wykonywane przez naszych doświadczonych księgowych. Znajdziecie u nas szeroki zakres zadań, jakie świadczy dla Was nasz biuro rachunkowe. Dzięki nam możliwe jest również sporządzenia potrzebnych firmom zestawień podatkowych. Znajdziecie naszą siedzibę w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe Adler
Nasze dane:
Marcelińska 86,
60-324 Poznań,
Wielkopolskie
Telefon: +48 (53) 332 17 41
http://www.biuroadler.pl
Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi, mające na celu poprawić wydajność przedsiębiorstwa. Pomóc w tym może doradztwo biznesowe, które zakłada chociażby wsparcie w planowaniu strategicznym, budowaniu skutecznych i efektywnych zespołów, a także optymalizacji struktury organizacyjnej firmy, aby osiągnąć maksymalizację zysków.

True Leader Wojciech Wereszko
Nasze dane:
Jodłowa 8,
83-021 Rokitnica,
pomorskie
Telefon: +48 (88) 584 20 07
http://trueleader.pl
Profesjonalne tłumaczenia

W tak szczegółowych kwestiach jak przekład umowy czy dokumentu osobistego na obcy język warto zdać się na ekspertów. Oferowane przez nasze biuro profesjonalne tłumaczenia obejmują zarówno bezpośrednie translacje ustne jak i pisemne. Działamy w obrębie wielu specjalistycznych branż, między innymi IT, energetyki, prawa i bankowości.

BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J
Nasze dane:
Bronikowskiego 3/1,
02-796 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 648 55 77
http://www.bireta.pl
Obsługa księgowa Poznań

Coraz większa liczba przedsiębiorców wiele zadań zleca na zasadzie outsorcingu. Do takich zadań należy między innymi obsługa księgowa. Nasza kancelaria biegłych rewidentów, która znajduje się w Poznaniu, dokłada wszelkich starań, aby w rzetelny sposób przeprowadzić badanie sprawozdania finansowego lub jak najlepiej doradzić w kwestiach podatkowych.

Sobczak KBR
Nasze dane:
Strzeszyńska 35/37,
60-479 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 843 76 62
http://www.sobczak-kbr.pl
Audyty energetyczne Warszawa

Jeżeli planowane jest przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji budynku lub pojedynczych mieszkań, w celu przykładowo zainstalowania innego systemu grzewczego, należy najpierw przeprowadzić odpowiednie testy. Odpowiedzialne są za to audyty energetyczne, które sprawdzają wydajność cieplną całego obiektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze w Warszawie.

go BIG sp. z o.o.
Nasze dane:
Stefana Okrzei 18/36,
03-710 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 209 25 47
http://go-big.com.pl
ubezpieczenia online

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju polis. Nasze ubezpieczenia można uzyskać online, bez konieczności wychodzenia z domu. Oferujemy polisy dla uczniów, na życie, zdrowotne, NNW, a także podróżne. Wysokość składki dostosowana jest do oczekiwań i możliwości finansowych klientów.

SamoUbezpieczenie.pl
Nasze dane:
Chrobrego 22,
64-100 Leszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 212 70 88
http://samoubezpieczenie.pl
2012 www.l2world.pl ©.