Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

imprezy integracyjne, restauracje

Sala weselna Warszawa

Niezapomniana uroczystość weselna, smaczne jedzenie i zabawa do białego rana to oferta, którą prezentuje nasza sala weselna. Warszawa to miasto, które znajduje się w niewielkiej odległości od nasze eleganckiej zabytkowej willi z 1874 roku. Jeśli sala weselna nieopodal Warszawy to tylko w naszej luksusowej willi. Zapraszamy!

Villa Park Julianna
Nasze dane:
Julianowska 78,
05-500 Julianów,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 565 88 33
http://villajulianna.pl
Zespół na wesele warszawa

Potrzebny Ci wyjątkowy zespół na wesele - Warszawa to miasto, w którym go znajdziesz. Doskonała atmosfera, najbardziej znane hity z całego świata, profesjonalna oprawa muzyczna - zatrudnij nasz zespół na wesele, a przekonasz się, że całej Warszawie nie znajdziesz lepszej imprezy. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Zespół muzyczny Mayday
Nasze dane:
Paderewskiego 4/150,
20-860 Lublin,
lubelskie
Telefon: +48 (60) 127 06 95
http://mayday.com.pl
Imprezy integracyjne Warszawa

Nasza oferta to najlepsze imprezy integracyjna! Warszawa to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy, jednak jesteśmy otwarci na realizację zleceń z całej Polski. Gwarantujemy niesamowite przeżycia, świetną zabawę i efektywną integrację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

Expedition
Nasze dane:
Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
Imprezy firmowe Warszawa

Naszą specjalnością są imprezy firmowe i integracyjne. Zajmujemy się ich kompleksową i profesjonalną organizacją. Damy o to, aby ich program był interesujący dla każdego. Ważne jest dla nas bowiem zadowolenie klientów. Posiadamy wiele autorskich, bardzo ciekawych programów gier miejskich i terenowych. CKS Boss Sp. z o.o. Warszawa zaprasza!

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Nasze dane:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 516 61 00
http://www.hotelboss.pl
Dżem z truskawek

Można posmarować nim kanapki podczas śniadania lub wykorzystać do przygotowania pysznego ciasta. Dżem z truskawek z naszej oferty pozwoli cieszyć się wyjątkowym, przywodzącym na myśl wakacje, smakiem prawdziwych owoców, bez dodatku konserwantów i z niską zawartością cukru. Produkt dostępny jest w różnych gramaturach.

Stovit
Nasze dane:
Transportowa 4,
85-790 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (52) 347 11 25
http://stovit.com.pl
Dobre sushi Warszawa

U nasz możesz skosztować pysznych, azjatyckich smaków, które cieszą podniebienia wielu osób na całym świecie. W naszej warszawskiej restauracji oferujemy dobre sushi, przygotowywane zarówno według oryginalnych receptur, jak i zachodnie wariacje na przykład California Roll. Mamy zestawy dla tradycjonalistów i osób bardziej nowoczesnych.

Master Sushi Bartosz Radziwiłłów
Nasze dane:
Jugosłowiańska 15,
03-984 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 820 11 01
http://www.mastersushi.pl
Meble kuchenne Kraków

Chcesz, aby Twoje mieszkanie odpowiadało na każdą z Twoich potrzeb i oczekiwań? Jeżeli tak, to krakowskie Studio Marzenie z całą pewnością pomoże Ci zrealizować ten cel! Jesteśmy w stanie przygotować dla Was meble kuchenne na wymiar, dostosowując je do Waszych indywidualnych preferencji i do specyfiki wnętrza.

Studio Mebli Kuchennych Marzenie
Nasze dane:
Ładna 29,
31-444 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 (60) 445 70 72
http://www.marzenie.com.pl
2012 www.l2world.pl ©.