Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

imprezy integracyjne, restauracje

Sala weselna Warszawa

Niezapomniana uroczystość weselna, smaczne jedzenie i zabawa do białego rana to oferta, którą prezentuje nasza sala weselna. Warszawa to miasto, które znajduje się w niewielkiej odległości od nasze eleganckiej zabytkowej willi z 1874 roku. Jeśli sala weselna nieopodal Warszawy to tylko w naszej luksusowej willi. Zapraszamy!

Villa Park Julianna
Nasze dane:
Julianowska 78,
05-500 Julianów,
mazowieckie
Telefon: +48 (60) 565 88 33
http://villajulianna.pl
Imprezy integracyjne Warszawa

Nasza oferta to najlepsze imprezy integracyjna! Warszawa to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy, jednak jesteśmy otwarci na realizację zleceń z całej Polski. Gwarantujemy niesamowite przeżycia, świetną zabawę i efektywną integrację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

Expedition
Nasze dane:
Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
Imprezy firmowe Warszawa

Naszą specjalnością są imprezy firmowe i integracyjne. Zajmujemy się ich kompleksową i profesjonalną organizacją. Damy o to, aby ich program był interesujący dla każdego. Ważne jest dla nas bowiem zadowolenie klientów. Posiadamy wiele autorskich, bardzo ciekawych programów gier miejskich i terenowych. CKS Boss Sp. z o.o. Warszawa zaprasza!

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Nasze dane:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 516 61 00
http://www.hotelboss.pl
Dobre sushi Warszawa

U nasz możesz skosztować pysznych, azjatyckich smaków, które cieszą podniebienia wielu osób na całym świecie. W naszej warszawskiej restauracji oferujemy dobre sushi, przygotowywane zarówno według oryginalnych receptur, jak i zachodnie wariacje na przykład California Roll. Mamy zestawy dla tradycjonalistów i osób bardziej nowoczesnych.

Master Sushi Bartosz Radziwiłłów
Nasze dane:
Jugosłowiańska 15,
03-984 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (88) 820 11 01
http://www.mastersushi.pl
Sklep zielarski Bydgoszcz

Zajmujesz się fitoterapią, a może szukasz naturalnych olejów i ziaren? Nasz sklep zielarski w Bydgoszczy posiada surowce roślinne z Polski, Ameryki Południowej, Afryki czy Azji. Znajdziesz u nas również słabo dostępne, orientalne korzenie i kory, suszone owoce z ekologicznych upraw czy paragwajską Yerba Mate.

Cyrus Tomasz Andrzejewski Ziolaioleje.pl
Nasze dane:
Leszczyńskiego 111/35,
85-137 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (60) 307 26 21
http://ziolaioleje.pl
Maszyny vendingowe

Zorganizuj swoim pracownikom dostęp do zimnych oraz ciepłych napojów oraz smacznych przekąsek. Oferujemy dostawę, serwis i bieżące zaopatrzenie automatów z przekąskami. Nasze maszyny vendingowe i ich zawartość można dostosować do najbardziej wymagających gustów. Dzięki temu, osłodzisz i umilisz czas swoim pracownikom.

Vendigo
Nasze dane:
Dolna Waleniowa 2,
85-435 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (79) 675 75 43
http://vendigo.eu
Maszyny do lodów tradycyjnych

Uwielbiacie świderki? Smakołyki gałkowe? A może lody tradycyjne? Maszyny do lodów tradycyjnych to urządzenia, dzięki którym będziecie mogli rozkręcić bądź dodatkowo uatrakcyjnić swoją działalność gastronomiczną, zapewniając wszystkim klientom dużo frajdy. Są one zaprojektowane w taki sposób, by wpisywać się we wszelkie normy higieniczne, a jednocześnie doskonale sprawdzą się przy tworzeniu odpowiedniej gęstości masy i smaku. Znajdziecie też u nas między innymi modele premium.

AP POLSKA KIECOŃ SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nasze dane:
Skoczowska 26,
43-450 Ustroń,
śląskie
Telefon: +48 (33) 854 59 94
http://www.appolska.pl
Ekspresy do kawy

Każdy z nas lubi poranną \"małą czarną\" i spotkania w towarzystwie najbliższych. To dlatego oferujemy profesjonalne i domowe ekspresy do kawy. Posiadamy urządzenia przeznaczone zarówno do przygotowania filiżanki czarnego napoju w domu, jak i rozbudowane sprzęty do częstego użytku w kawiarniach i restauracjach.

GRAPHITE Marta Smuła
Nasze dane:
Wichrowe Wzgórze 6,
32-091 Masłomiąca,
małopolskie
Telefon: +48 (50) 100 52 50
http://graphite.com.pl
2012 www.l2world.pl ©.