Celebruj swój sukces

Nie zwlekaj dodaj swoją firmę!

handel

Czujniki mierzące temperaturę

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdą Państwo różnorodne czujniki, które będą czuwały nad Państwa bezpieczeństwem. Mogą u nas Państwo nabyć czujniki CO2, temperatury, czy czujniki różnicy ciśnień. Wszystkie nasze produkty można nabyć w niezwykle przystępnych cenach.

HotCold s.c.
Nasze dane:
Grudzie 2 A,
05-119 Legionowo,
mazowieckie
Telefon: +48 (22) 695 33 05
http://www.hotcold.com.pl
AEG części

Sprzedajemy elementy do sprzętu marki AEG. Części na miarę Sumax (profesjonalne elektronarzędzia) sprawiają, że nasza propozycja jest niezwykle atrakcyjna. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu najlepszych rozwiązań do swoich urządzeń Bosch, nasze części są dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja może konkurować z firmą Sumax, będącą liderem w dziedzinie elektronarzędzi.

BAXO Piotr Suszycki
Nasze dane:
Łęczycka 8,
53-632 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 359 03 39
http://www.czesci.narzedziabaxo.pl
Plansze dydaktyczne

Przedsiębiorstwo Eurotest oferuje programy edukacyjne z wielu dziedzin naukowych, również do ćwiczeń ortograficznych, dla uczniów z dyskalkulią itp. Nasza firma jest dystrybutorem wygodnych i ergonomicznych mebli szkolnych dla placówek wszystkich stopni. Oferujemy również znakomite plansze dydaktyczne.

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Nasze dane:
28 Czerwca 1956r nr 217/219,
61-485 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 835 19 21
http://eurotest.pl
Opiekun osób starszych kurs

Pracujesz w instytucji zajmującej się niepełnosprawnymi lub jako opiekun osób starszych? Kurs, który oferujemy nauczy Cię lepiej rozumieć potrzeby seniorów i innych ludzi wymagających pomocy. Na szkoleniach zdobędziesz wiedzę m.in. z pielęgnacji i profilaktyki przeciwodleżynowej. Zapoznasz się też z chorobami wieku podeszłego.

JPB Centrum Kształcenia Ustawicznego
Nasze dane:
Żurawia 6/12, lok. 413, IV piętro,
00-503 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 (50) 916 71 12
http://bazaedukacji.pl
Terapia rodzinna książki

Nasi najbliżsi tworzą bardzo ważne otoczenie przygotowujące i kształtujące nas w procesie przystosowywania do życia w społeczeństwie. Każda osoba oddziałuje na swoich bliskich i jednocześnie ulega oddziaływaniu z ich strony. Książki o tematyce terapii rodzinnej jest rozwiązaniem ukierunkowany na rodziców, dzieci i rodzeństwo, które musi stawić czoła przeszkodzie odbierającej satysfakcję z wzajemnych relacji.

IMAGO Magdalena Żylicz
Nasze dane:
Hestii 9,
80-299 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: +48 (60) 514 01 65
http://terapeutyczna.pl
Szkolenia Poznań

Nasza działalność opiera się na przekazywaniu wiedzy dotyczącej tradycyjnej medycyny chińskiej. Wszystkie osoby zainteresowane niekonwencjonalnymi rozwiązaniami mogą wziąć udział w wydarzeniach takich jak kursy czy szkolenia w Poznaniu. Dysponujemy interdyscyplinarną kadrą, szeroką ofertą kursów oraz wieloma materiałami pomocniczymi.

Orkiszowe Pola Sp. z o.o.
Nasze dane:
Strzeszyńska 76,
60-479 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 316 65 77
http://szkola.orkiszowepola.pl
Coaching finansowy

Coaching finansowy to proces, który pozwala osiągnąć stabilność finansową i realizować cele życiowe. Coach pomaga klientowi ustalić cel i działać w kierunku jego osiągnięcia, jednocześnie zachowując rolę ankeru. Anker to osoba, która z jednej strony wspiera i motywuje do osiągnięcia zamierzonych wyników, a z drugiej strony przypomina o tym, co jest w istocie ważne oraz ugruntowuje postępy.

ASANKA Mind Quest
Nasze dane:
Jasna 6,
92-780 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 (69) 279 60 37
http://www.asanka.pl
2012 www.l2world.pl ©.